• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Kulinarne Podróże: Smaki Azji

Różne gry strategiczne dosłownie od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród fanów ogólnie pojętej komputerowej rozrywki, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież tytuły te dają nam bardzo interesującą możliwość tworzenia na przykład własnej firmy praktycznie od samego początku; bardzo często nie są one proste, gdyż każdy gracz powinien przy nich dbać o bardzo wiele najróżniejszych rzeczy, podobnie jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek prawdziwej działalności. Aktualnie ciekawą propozycją mogą przede wszystkim być gry strategiczne na przeglądarki, bowiem w ich przypadku otrzymujemy oprócz tego możliwość prowadzenia rywalizacji z innymi graczami, nierzadko pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do zdecydowanie najbardziej interesujących tytułów tego typu niewątpliwie należy aktualnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tutaj silnej i przynoszącej odpowiednie dochody firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co naturalnie nie jest proste. Musimy tutaj cały czas dbać przykładowo o jak najwyższy poziom należących do nas lokomotyw oraz szukać okazji do zarobienia pieniędzy. Gra jest bardzo rozbudowana, przez co spędzając z nią swój czas będziemy mogli poczuć się niemalże jak w czasie prowadzenia realnej firmy. Oprócz tego, możemy się tutaj spotkać z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi będziemy oczywiście mogli prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation powstała z myślą o każdym miłośniku kolei, która rzeczywiście potrafi być bardzo atrakcyjnym tematem. Z drugiej strony doskonale będzie się z nią bawił praktycznie każdy, kto po prostu lubi dobre gry strategiczne, więc naprawdę warto nieco bliżej się z nią zapoznać!

1. Przeczytaj więcej

2. Przeglądaj

3. Przejrzyj

4. Zobacz szczegóły

Podróże Kulinarnie: Smaki Italii

Categories: Hobby

Comments are closed.