• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznawanie pięknych miejsc w Wielkiej Brytanii

Co można robić interesującego w długie weekendy?
Długie weekendy to bardzo dobre rozwiązanie – w końcu jeżeli sprawnie podejdziemy do tego, bardzo prawdopodobne, że będziemy mieli np. 5 dni wolnego. Oczywiście zbyt długie weekendy nie są zbyt dobre, nie mogą być również być zbyt – ciągle jesteśmy krajem na dorobku, lecz bez dwóch zdań wolne każdemu pracującemu się należy. Jednak nikt nie powiedział, iż trzeba koniecznie siedzieć w długi weekend we własnym mieszkaniu, ogródku albo na działce. To takie schematyczne… Dużo lepszym pomysłem może być wycieczka zagraniczna. Choćby wycieczka do Budapesztu, Sztokholmu albo Madrytu.
Co roku, zwłaszcza wycieczki last minute, są w okresie weekendowym sprzedawane szybciej jak świeże bułeczki. To dobrze, w końcu poznawanie odmiennych państw, ludzi, potraw, itp. jest niesamowicie wciągające, ale także rozwijające. Na wycieczkę można pojechać samemu, ewentualnie z grupą znajomych, lecz także z biurami podróży. Z pewnością druga opcja jest tańsza. Przecież jeżeli chcemy spędzić weekend w Palermo – przykładowo, sam dojazd to spory koszt. Choć nie jest to regułą. Można powiedzieć, że obie opcje mają dużo zalet.
Dla osób, które wolałyby pojechać samochodem, a do tego nie mają za dużo czasu oraz pieniędzy, polecić można zwiedzanie naszego kraju. W końcu chociażby Kazimierz nad Wisłą to miejsce, gdzie możemy miło spędzić czas. Bardzo interesujące są również zamki, które pokazują burzliwą historię Polski. Dla tych osób, które raczej nie przepadają za tłumami, absolutnie odradza się wyjazd do Zakopanego. Zakopane to niesamowicie popularny kurort turystyczny, ale gdy są długie weekendy, zimowa stolica Polski jest oblężona przez podróżnych – szczególnie tych z Warszawy.

1. Przejrzyj

2. Kliknij

3. Zobacz stronę

4. Tutaj

5. Wejdź

Categories: Rekreacja

Comments are closed.